Karbonn Titanium Mach One Plus spesifikasjoner
KarbonnTitanium Mach One Plus-enheten ble lansert i juli 2015 av Karbonn. Karbonn Titanium Mach One Plus har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 4,70. Den har dimensjonene (mm) på 137,00 x 68,80 x 8,10. Denne enheten drives av en 1,3 GHz firekjerne og kjører et minne på 2 GB. Karbonn Titanium Mach One Plus kjører på operativsystemet til Android 5.0 og har en god mengde batterikapasitet som kommer som Ja.
firestick finner ikke fjernkontroll
Karbonn Titanium Mach One Plus som kjører OS Android 5.0 og har en innebygd lagring på 16 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har den en kraftig linse som støttes av frontkameraet for selfies eller Snapchat hva du vil bruke det til.
Titanium Mach One Plus støtter tilkobling via Wifi, GPS, Bluetooth. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer, gyroskop.
popcorn tid lignende programmer
Karbonn Titanium Mach One Plus Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Karbonn |
| Modell | Titanium Mach One Plus |
| Lanserte | Juli 2015 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Dimensjoner (mm) | 137,00 x 68,80 x 8,10 |
| Vekt (g) | 136.00 |
| Avtakbart batteri | Ja |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 4,70 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 720 × 1280 piksler |
HARDWARE | Prosessor | 1,3 GHz firekjerne |
| RAM | 2 GB |
| Intern lagring | 16 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
| Utvidbar lagring opptil (GB) | 32 |
KAMERA | Ryggekamera | 8 megapiksler |
| Bakre blits | LED |
| Frontkamera | 5 megapiksler |
PROGRAMVARE | Operativsystem | Android 5.0 |
TILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja |
| NFC | Ikke |
| Infrarød | Ikke |
| USB OTG | Ikke |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| FM | Ja |
| Antall SIM-kort | to |
| Wi-Fi Direct | Ikke |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ikke |
| SIM 1 |
| SIM-type | Regelmessig |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ikke |
| SIM 2 |
| SIM-type | Regelmessig |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ikke |
| 4G_ Lte | Ikke |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Ikke |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ikke |
| Gyroskop | Ja |
| Barometer | Ikke |
| Temperatur sensor | Ikke |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer for Karbonn Titanium Mach One Plus , Hvis du finner noen feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed