ZTE Grand Memo II LTE spesifikasjoner
ZTEGrand Memo II LTE-enheten ble lansert i februar 2014 av ZTE. ZTE Grand Memo II LTE har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 6,00. Den har dimensjonene (mm) på 161,50 x 83,00 x 7,20. Denne enheten drives av en kjerne og kjører et minne på 2 GB. ZTE Grand Memo II LTE kjører på operativsystemet Android 4.4 har en god mengde batterikapasitet på 3200 mAh, som kommer som nr.
innlogging til steam mislyktes
ZTE Grand Memo II LTE som kjører OS Android 4.4 og har en innebygd lagring på 16 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har den en kraftig linse som støttes av frontkameraet for selfies eller Snapchat hva du vil bruke det til.
Grand Memo II LTE støtter tilkobling via Wifi, GPS. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer, omgivelseslyssensor, gyroskop.
ZTE Grand Memo II LTE Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | ZTE |
| Modell | Grand Memo II LTE |
| Lanserte | Februar 2014 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Dimensjoner (mm) | 161,50 x 83,00 x 7,20 |
| Batterikapasitet (mAh) | 3200 |
| Avtakbart batteri | Ikke |
| Farger | Hvit |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 6.00 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 720 × 1280 piksler |
HARDWARE | Prosessor | en-kjerne |
| Prosessormerke | Qualcomm Snapdragon |
| RAM | 2 GB |
| Intern lagring | 16 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
KAMERA | Ryggekamera | 5 megapiksler |
| Frontkamera | 13 megapiksler |
PROGRAMVARE | Operativsystem | Android 4.4 |
| Hud | MiFavor 2.3 |
TILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder støttes | 802.11 a / b / g / n / ac |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja, v 4.00 |
| NFC | Ikke |
| Infrarød | Ikke |
| USB OTG | Ikke |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| FM | Ikke |
| Antall SIM-kort | 1 |
| Wi-Fi Direct | Ikke |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ikke |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Ikke |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Barometer | Ikke |
| Temperatur sensor | Ikke |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer for ZTE Grand Memo II LTE , Hvis du finner noen feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed