Xiaomi MI2S spesifikasjoner
XiaomiMI2S-enheten ble lansert i april 2013 av Xiaomi. Xiaomi MI2S har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 4,30. Den har dimensjonene (mm) på 126,00 x 62,00 x 10,20. Denne enheten drives av en 1,7 GHz firekjerne og kjører et minne på 2 GB. Xiaomi MI2S kjører på operativsystemet til Android 4.1 har en god mengde batterikapasitet på 2000 mAh som kommer som Ja.
Xiaomi MI2S som kjører OS Android 4.1 og har en innebygd lagring på 16 GB som kan eller ikke kan utvides uten bruk. Når det gjelder hovedkameraet, har den et kraftig 342-objektiv som støttes av 342 i frontkameraet for selfies eller Snapchat uansett hva du vil bruke det til.
MI2S støtter tilkobling via Wifi, GPS. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer, gyroskop.
Xiaomi MI2S Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Xiaomi |
| Modell | MI2S |
| Lanserte | April 2013 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Dimensjoner (mm) | 126,00 x 62,00 x 10,20 |
| Vekt (g) | 145.00 |
| Batterikapasitet (mAh) | 2000 |
| Avtakbart batteri | Ja |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 4.30 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 720 × 1280 piksler |
HARDWARE | Prosessor | 1,7 GHz firekjerne |
| Prosessormerke | Snapdragon APQ8064T |
| RAM | 2 GB |
| Intern lagring | 16 GB |
| Utvidbar lagring | Ikke |
KAMERA | Ryggekamera | 8 megapiksler |
| Bakre blits | LED |
| Frontkamera | 2 megapiksler |
PROGRAMVARE | Operativsystem | Android 4.1 |
TILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder støttes | 802,11 b / g |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja, v 4.00 |
| NFC | Ikke |
| Infrarød | Ikke |
| USB OTG | Ikke |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| FM | Ja |
| Antall SIM-kort | 1 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ja |
| SIM-type | Regelmessig |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ikke |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ikke |
| Gyroskop | Ja |
| Barometer | Ikke |
| Temperatur sensor | Ikke |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer om Xiaomi MI2S , Hvis du finner noen feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed