Samsung Galaxy M11 Spesifikasjoner
SamsungGalaxy M11-enheten ble lansert 30. mars 2020 av Samsung. Samsung Galaxy M11 har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 6,40. Den har dimensjonene (mm) på 161,40 x 76,30 x 9,00. Denne enheten drives av en 1,8 GHz okta-kjerne og kjører et minne på 3 GB. Samsung Galaxy M11 kjører på operativsystemet til Android har en god mengde batterikapasitet på 5000 mAh som kommer som nr.
Samsung Galaxy M11 som kjører OS Android og har en innebygd lagring på 32 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har den en kraftig linse som støttes av frontkameraet for selfies eller Snapchat hva du vil bruke det til.
Galaxy M11 støtter tilkobling via Wifi. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer, omgivelseslyssensor, gyroskop.
Samsung Galaxy M11 Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Samsung |
| Modell | Galaxy M11 |
| Lanserte | 30. mars 2020 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Dimensjoner (mm) | 161,40 x 76,30 x 9,00 |
| Vekt (g) | 197.00 |
| Batterikapasitet (mAh) | 5000 |
| Avtakbart batteri | Ikke |
| Farger | Svart, blå, fiolett |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 6.40 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 720 × 1560 piksler |
HARDWARE | Prosessor | 1,8 GHz oktakjerne |
| Prosessormerke | Qualcomm Snapdragon 450 |
| RAM | 3 GB |
| Intern lagring | 32 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
| Utvidbar lagring opptil (GB) | 512 |
| Dedikert Microsd-spor | Ja |
KAMERA | Ryggekamera | 13 megapiksler (f / 1,8) + 5 megapiksler (f / 2,2) + 2 megapiksler (f / 2,4) |
| Autofokus bak | Ja |
| Bakre blits | LED |
| Frontkamera | 8 megapiksler (f / 2.0) |
| Pop up-kamera | Ikke |
PROGRAMVARETILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder støttes | 802.11 a / b / g / n |
| blåtann | Ja, v 4.20 |
| NFC | Ikke |
| Infrarød | Ikke |
| Micro-USB | Ja |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| FM | Ja |
| Antall SIM-kort | to |
| SIM 1 |
| SIM-type | Nano-SIM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
| SIM 2 |
| SIM-type | Nano-SIM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
SENSORER | Ansiktslåsing | Ikke |
| Fingeravtrykkssensor | Ja |
| Kompass / magnetometer | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ja |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer om Samsung Galaxy M11 , Hvis du finner noen feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed