Panasonic Eluga Merkespesifikasjoner
PanasonicEluga Mark Device ble lansert i november 2015 av Panasonic. Panasonic Eluga Mark har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 5,50. Den har dimensjonene (mm) på 152,00 x 77,00 x 8,20. Denne enheten drives av en 1,5 GHz okta-kjerne og kjører et minne på 2 GB. Panasonic Eluga Mark kjører på operativsystemet til Android 5.1 har en god mengde batterikapasitet på 2500 mAh som kommer som Ja.
hvordan du kobler fra Apple Watch uten gammel iPhone
Panasonic Eluga Mark kjører OS Android 5.1 og har en innebygd lagring på 16 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har det en kraftig linse som støttes av frontkameraet for selfies eller Snapchat hva du vil bruke det til.
Eluga Mark støtter tilkobling via Wifi, GPS, Bluetooth. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer, omgivelseslyssensor, gyroskop.
hvordan sette 1kanal på kodi
Panasonic Eluga Mark Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Panasonic |
| Modell | Eluga Mark |
| Lanserte | November 2015 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Dimensjoner (mm) | 152,00 x 77,00 x 8,20 |
| Batterikapasitet (mAh) | 2500 |
| Avtakbart batteri | Ja |
| Farger | Royal Gold, Metallic Grey |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 5.50 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 720 × 1280 piksler |
HARDWARE | Prosessor | 1,5 GHz oktakjerne |
| Prosessormerke | Qualcomm Snapdragon 615 |
| RAM | 2 GB |
| Intern lagring | 16 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
| Utvidbar lagring opptil (GB) | 32 |
KAMERA | Ryggekamera | 13 megapiksler |
| Bakre blits | LED |
| Frontkamera | 5 megapiksler |
PROGRAMVARE | Operativsystem | Android 5.1 |
TILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja |
| NFC | Ikke |
| Infrarød | Ikke |
| USB OTG | Ikke |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| FM | Ja |
| Antall SIM-kort | to |
| Wi-Fi Direct | Ikke |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ikke |
| SIM 1 |
| SIM-type | Mikro simkort |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
| SIM 2 |
| SIM-type | Mikro simkort |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ikke |
| 4G_ Lte | Ikke |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Ikke |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Barometer | Ikke |
| Temperatur sensor | Ikke |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer om Panasonic Eluga Mark , Hvis du finner feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed