Oppo Reno 5 Spesifikasjoner
OppoReno 5-enheten ble lansert i året 30. desember 2020 av Oppo. Oppo Reno 5 har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 6,40. Den har dimensjonene (mm) på 159,10 x 73,30 x 7,70. Denne enheten drives av en oktakjerne og kjører et minne på 8 GB. Oppo Reno 5 kjører på operativsystemet til Android 11 har en rikelig mengde batterikapasitet på 4310mAh som kommer som.
Oppo Reno 5 som kjører OS Android 11 og har en innebygd lagring på 128 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har den et kraftig 410-objektiv støttet av 410 i frontkameraet for selfies eller Snapchat, uansett hva du vil bruke det til.
Reno 5 støtter tilkobling via Wifi, GPS. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer, omgivelseslyssensor, gyroskop.
Oppo Reno 5 Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Oppo |
| Modell | Reno 5 |
| Lanserte | 30. desember 2020 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Dimensjoner (mm) | 159,10 x 73,30 x 7,70 |
| Vekt (g) | 171.00 |
| Batterikapasitet (mAh) | 4310 |
| Farger | Sølv, mystisk svart |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 6.40 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 1080 × 2400 piksler |
| Størrelsesforholdet | 20: 9 |
HARDWARE | Prosessor | oktakjerne |
| Prosessormerke | Qualcomm Snapdragon 720G |
| RAM | 8 GB |
| Intern lagring | 128 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
| Dedikert Microsd-spor | Ja |
KAMERA | Ryggekamera | 64 megapiksler (f / 1.7) + 8 megapiksler (f / 2.2) + 2 megapiksler (f / 2.4) + 2 megapiksler (f / 2.4) |
| Autofokus bak | Ja |
| Bakre blits | Ja |
| Frontkamera | 44 megapiksler (f / 2.4) |
PROGRAMVARE | Operativsystem | Android 11 |
| Hud | ColorOS 11.1 |
TILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja, v 5.10 |
| Micro-USB | Ja |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| Antall SIM-kort | to |
| SIM 1 |
| SIM-type | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
| SIM 2 |
| SIM-type | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
SENSORER | Ansiktslåsing | Ja |
| Kompass / magnetometer | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ja |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer om Oppo Reno 5 , Hvis du finner noen feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed