Oppo R3 Spesifikasjoner
OppoR3-enheten ble lansert i juni 2014 av Oppo. Oppo R3 har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 5,00. Den har dimensjonene (mm) på. Denne enheten drives av en 1,6 GHz firekjerne og kjører et minne på 1 GB. Oppo R3 kjører på operativsystemet til Android har en god mengde batterikapasitet som kommer som nr.
kan jeg laste ned kodi til smart-tv-en min
Oppo R3 som kjører OS Android og har en innebygd lagring på 8 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har den en kraftig linse som støttes av frontkameraet for selfies eller Snapchat hva du vil bruke det til.
R3 støtter tilkobling via Wifi, GPS, Bluetooth. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer.
installere kodi på en smart tv
Oppo R3 Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Oppo |
| Modell | R3 |
| Lanserte | Juni 2014 |
| Avtakbart batteri | Ikke |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 5.00 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 720 × 1280 piksler |
HARDWARE | Prosessor | 1,6 GHz firekjerners |
| RAM | 1 GB |
| Intern lagring | 8 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
KAMERA | Ryggekamera | 8 megapiksler |
| Bakre blits | LED |
| Frontkamera | 5 megapiksler |
PROGRAMVARETILSLUTNING | Wi-Fi | Ja |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja |
| NFC | Ikke |
| Infrarød | Ikke |
| USB OTG | Ikke |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| FM | Ikke |
| Antall SIM-kort | 1 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ikke |
| SIM-type | Mikro simkort |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Ikke |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ikke |
| Gyroskop | Ikke |
| Barometer | Ikke |
| Temperatur sensor | Ikke |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer om Oppo R3 , Hvis du finner noen feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed