Motorola Moto X Style Spesifikasjoner
MotorolaMoto X Style Device ble lansert i juli 2015 av Motorola. Motorola Moto X Style har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 5,70. Den har dimensjonene (mm) på 153,90 x 76,20 x 11,06. Denne enheten drives av en 1,8 GHz heksakjerne og kjører et minne på 3 GB. Motorola Moto X Style kjører på operativsystemet til Android 5.1.1 har en rikelig mengde batterikapasitet på 3000 mAh som kommer som nr.
Motorola Moto X Style som kjører OS Android 5.1.1 og har en innebygd lagring på 16 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har det et kraftig 520-objektiv støttet av 520 i frontkameraet for selfies eller Snapchat, uansett hva du vil bruke det til.
Moto X Style støtter tilkobling via Wifi, GPS. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer, omgivelseslyssensor, gyroskop.
Motorola Moto X Style Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Motorola |
| Modell | Moto X Style |
| Lanserte | Juli 2015 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Dimensjoner (mm) | 153,90 x 76,20 x 11,06 |
| Vekt (g) | 179,00 |
| Batterikapasitet (mAh) | 3000 |
| Avtakbart batteri | Ikke |
| Farger | Svart hvit |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 5,70 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 1440 × 2560 piksler |
HARDWARE | Prosessor | 1,8 GHz heksakjerne |
| Prosessormerke | Qualcomm Snapdragon 808 |
| RAM | 3 GB |
| Intern lagring | 16 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
| Utvidbar lagring opptil (GB) | 128 |
KAMERA | Ryggekamera | 21 megapiksler |
| Bakre blits | Ja |
| Frontkamera | 5 megapiksler |
PROGRAMVARE | Operativsystem | Android 5.1.1 |
TILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder støttes | 802.11 a / b / g / n / ac |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja, v 4.10 |
| NFC | Ja |
| Infrarød | Ikke |
| USB OTG | Ja |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| FM | Ikke |
| Antall SIM-kort | to |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ikke |
| SIM 1 |
| SIM-type | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
| SIM 2 |
| SIM-type | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Barometer | Ikke |
| Temperatur sensor | Ikke |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer om Motorola Moto X Style , Hvis du finner feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed