Motorola Moto G Stylus Spesifikasjoner
MotorolaMoto G Stylus Device ble lansert 8. februar 2020 av Motorola. Motorola Moto G Stylus har en berøringsskjerm med en skjermstørrelse på 6,40. Den har dimensjonene (mm) på 158,55 x 75,80 x 9,20. Denne enheten drives av en oktakjerne og kjører et minne på 4 GB. Motorola Moto G Stylus kjører på operativsystemet til Android 10 har en god mengde batterikapasitet på 4000 mAh som kommer som nr.
retroarkliste over kjerner
Motorola Moto G Stylus som kjører OS Android 10 og har en innebygd lagring på 128 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har den et kraftig 399-objektiv støttet av 399 i frontkameraet for selfies eller Snapchat hva du vil bruke det til.
Moto G Stylus støtter tilkobling via Wifi, GPS. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer, omgivelseslyssensor.
Motorola Moto G Stylus Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Motorola |
| Modell | Moto G Stylus |
| Lanserte | 8. februar 2020 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Dimensjoner (mm) | 158,55 x 75,80 x 9,20 |
| Vekt (g) | 192.00 |
| Batterikapasitet (mAh) | 4000 |
| Avtakbart batteri | Ikke |
| Farger | Mystic Indigo |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 6.40 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 1080 × 2300 piksler |
| Størrelsesforholdet | 19: 9 |
HARDWARE | Prosessor | oktakjerne |
| Prosessormerke | Qualcomm Snapdragon 665 |
| RAM | 4 GB |
| Intern lagring | 128 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
| Utvidbar lagring opptil (GB) | 512 |
| Dedikert Microsd-spor | Ja |
KAMERA | Ryggekamera | 48 megapiksler (f / 1.7) + 16 megapiksler (f / 2.2) + 2 megapiksler (f / 2.2) |
| Autofokus bak | Ja |
| Bakre blits | Ja |
| Frontkamera | 16 megapiksler (f / 2.0) |
PROGRAMVARE | Operativsystem | Android 10 |
TILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder støttes | 802.11 a / b / g / n / ac |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja, v 5.00 |
| NFC | Ikke |
| Micro-USB | Ja |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| Antall SIM-kort | 1 |
| SIM-type | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
SENSORER | Ansiktslåsing | Ja |
| Kompass / magnetometer | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer for Motorola Moto G Stylus , Hvis du finner noen feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed
LG v10 vil ikke starte opp