Archos 50b Helium 4G Spesifikasjoner
Archos50b Helium 4G-enheten ble lansert i januar 2015 av Archos. Archos 50b Helium 4G har en berøringsskjerm med skjermstørrelse på 5,00. Den har dimensjonene (mm) på. Denne enheten drives av en 1,2 GHz firekjerne og kjører et minne på 1 GB. Archos 50b Helium 4G kjører på operativsystemet Android 4.4.4 har en god mengde batterikapasitet på 2000 mAh, som kommer som nr.
Archos 50b Helium 4G som kjører OS Android 4.4.4 og har en innebygd lagring på 8 GB som kan eller ikke kan utvides Ja ved hjelp av microSD. Når det gjelder hovedkameraet, har den en kraftig linse som støttes av frontkameraet for selfies eller Snapchat hva du vil bruke det til.
50b Helium 4G støtter tilkobling via Wifi, GPS, Bluetooth. Sensorer inkluderer nærhetssensor, akselerometer.
Archos 50b Helium 4G Spesifikasjoner
GENERELL | Merke | Archos |
| Modell | 50b Helium 4G |
| Lanserte | Januar 2015 |
| Formfaktor | Touch-skjerm |
| Batterikapasitet (mAh) | 2000 |
| Avtakbart batteri | Ikke |
| Farger | Svart |
VISE | Skjermstørrelse (tommer) | 5.00 |
| Touch-skjerm | Ja |
| Vedtak | 720 × 1280 piksler |
HARDWARE | Prosessor | 1,2 GHz firekjerners |
| Prosessormerke | Qualcomm Snapdragon 410 |
| RAM | 1 GB |
| Intern lagring | 8 GB |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Utvidbar lagringstype | micro SD |
| Utvidbar lagring opptil (GB) | 64 |
KAMERA | Ryggekamera | 8 megapiksler |
| Bakre blits | LED |
| Frontkamera | 2 megapiksler |
PROGRAMVARE | Operativsystem | Android 4.4.4 |
TILKOBLING | Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder støttes | 802,11 b / g / n |
| GPS | Ja |
| blåtann | Ja |
| NFC | Ikke |
| Infrarød | Ikke |
| USB OTG | Ikke |
| Hodetelefoner | 3,5 mm |
| FM | Ja |
| Antall SIM-kort | to |
| Wi-Fi Direct | Ikke |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ikke |
| SIM 1 |
| SIM-type | Mikro simkort |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
| SIM 2 |
| SIM-type | Mikro simkort |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ikke |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ikke |
| Gyroskop | Ikke |
| Barometer | Ikke |
| Temperatur sensor | Ikke |
Det er alt for spesifikasjoner og detaljer for Archos 50b Helium 4G , Hvis du finner noen feil eller mangler informasjon? Vennligst gi oss beskjed